Výměníkové stanice

Realizujeme kompletní výstavbu výměníkových stanic na klíč.  Práce začínají od přípravy zakázky, vytvoření projektové dokumentace, přes dodávky a montáže zařízení, až po uvedení do provozu a topné zkoušky.

Pro starší objekty nabízíme kompletní rekonstrukce stávajících výměníkových stanic, s instalací nové technologie do uvolněných prostor po demontáži původní technologie. Tyto rekonstrukce provádíme vždy bez nutnosti dlouhodobé odstávky TV, dle konkrétní situace a potřeby je možné provést rekonstrukci i v zimním období, jen s krátkou odstávkou vytápění objektu.

Výměníkové stanice dodáváme "na klíč", včetně MaR a souvisejících stavebních úprav.

Vždy používáme kvalitní komponenty s dlouhodobě prověřenou funkčností a životností. Na ohřev ÚT používáme deskové výměníky ALFA LAVAL, pro ohřev TV používáme trubkové nerezové výměníky JAD. Čerpadla používáme od německé firmy GRUNDFOS, regulační ventily se servopohony instalujeme od firmy SIEMENS. Uzavírací armatury používáme VEXVE pro ohřev TUV instalujeme nerezové nádrže. Pro řídící systém výměníkové stanice volíme osvědčený regulátor SIEMENS RVD.

Dodávané komponenty můžeme měnit dle konkrétních podmínek a přání zákazníka.

 K našim výměníkovým stanicím nabízíme provozování stanic pracovníky naší firmy, včetně zajištěných potřebných revizí.

Pokud je pro Vás důležitá spolehlivá dodávka tepla, jsme pro Vás to správnou firmou pro realizaci výměníkové stanice.

 

Kontaktujte nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace