Provozování zdrojů tepla

Zabýváme se provozováním kotelen a výměníkových stanic včetně servisní činnosti.

Všechny smluovy na provozování zdrojů tepla vznikly na stavbách, které naše firma realizovala. Po ukončení výstavby byl investor s odevedeným výkonem naší fimy spokojen. Proto s námi následně podepsal smlouvu na provozování kotelny, nebo výměníkové stanice.

Provozování kotelny obsahuje servisní a topičské služby dle platné vyhlášky, včetně zajištění havarijní poruchové služby. Investor má ve své režii platby faktur za plyn, elektrickou energii a vodu, takže veškeré náklady má plně pod kontrolou.

Vzhledem k tomu, že jsme kotelnu nebo výměníkovou stanici stavěli, známe celou technologii a její funkčnost nejlépe. Proto jsme schopni reagovat okamžitě na požadavky zákazníka.

Na provozované zdroje tepla instalujeme GSM komunikátor, který nám hlásí  stavy zařízení v případě nepředpokládaného stavu v kotelně. K této službě není nutná přítomnost obsluhy na dispečerském pracovišti. Tento vzdálený dohled je v naší ceně provozování. 

Provozování kotelen a výměníkových stanic provádíme na Černém mostě, v Holešovicích, v Lužinách, v Praze 1 atd.

kotelna

Kontaktujte nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace