Kotelny

Hlavním zaměřením naší firmy je výstavba kotelen na klíč.

Provádíme montáže kotelen všech kategorií. Především kotelen nízkotlakých teplovodních, horkovodních, parních kotelen, a to na zemní plyn nebo propan butan.

Po dohodě se zákazníkem stanovíme potřebný tepelný výkon kotelny a navrhneme technologii dle našich dlouholetých zkušeností. Dle stanoveného výkonu vypracujeme prováděcí projektovou dokumentaci, včetně zajištění inženýrské činnosti s dotčenými orgány pro vydání stavebního povolení.

Po vydání stavebního povolení zahájíme práce na výstavbě plynové kotelny. Používáme dlouhodobě prověřené výrobce kotlů Buderus, Viessmann nebo DeDietrich.

Pro objekty vytápěné z výměníkové stanice tepla nabízíme kompletní rekonstrukci pro výtápění objektu z vlastní plynové kotelny. Instalace nové kotelny je provedena do uvolněných prostor po demontáži stávající výměníkové stanice, nebo do nevyužité stávající místnosti v bytovém domě.

Vyřídíme za Vás veškeré náležitosti s PT, a.s. nebo VEOLIA Energy, a.s., nutné pro odpojení se od stávající výměníkové stanice.

Výstavbu nové plynové kotelny provádíme vždy bez nutnosti dlouhodobé odstávky teplé vody. Dle konkrétní situace a potřeby je možné provést rekonstrukci i v zimním období, jen s krátkodobou odstávkou vytápění objektu v délce 24 hodin.

Kotelny dodáváme "na klíč", včetně elektroinstalace, MaR, dodávky kouřovodů a komínů, souvisejících stavebních úprav, revizí a náležitostí pro zajištění kolaudace stavby.

K našim kotelnám nabízíme provozování kotelen kvalifikovanými topiči, včetně zajištěných potřebných revizí.

 

Pokud je pro Vás důležitá spolehlivá dodávka tepla, jsme pro Vás tou správnou firmou pro realizaci Vaší plynové kotelny.

 

Kotelna Gutova

Kontaktujte nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace